Znáte dárky, se kterými potěšíte každého? My ano

26. dubna 2017 | 17:41
Když se mluví o dárcích, je jasné, že se mohou hodit třeba na Vánoce, stejně jako k svátku, k narozeninám, stejně jako při jakékoliv jiné události. Dát to pravé ale může být pro mnoho lidí oříšek. Podívejme se společně tipy, které rozhodně nezklamnou.
Tipy na originální dárek se vždy hodí / Shutterstock

Zkuste třeba vouchery

Jedna z velmi oblíbených možností. A to proto, že se jedná o tištěný poukaz, který dnes můžete koupit v podstatě na poslední chvíli. Hitem je také to, že si může obdarovaný mnohdy sám vybrat, co ho bude nejvíce bavit, nebo co se mu bude nejvíce hodit. I toto je důkaz, že se může jednat také o nevšední dárky pro muže k narozeninám. To ale neznamená, že by se nedali koupit také ženám, nebo třeba i dětem. A jaké vouchery jsou největším hitem? Podívejte se:

  • Poukazy na nákup v určitém obchodě.
  • Poukazy na různé masáže a jiné procedury.
  • Poukazy na vstupenky na řadu událostí.

Co takhle sportovní zážitek?

Jelikož chceme zůstávat v segmentu spíše netradičních a originálních dárků, bude náš druhý tip spojený se sportovními událostmi. Co je klasikou? Třeba lístky na fotbal FC Barcelona, nebo také na kvalitní hokej. Jít lze ale i cestou, která bude originálnější a může potěšit každého milovníka motorismu. Co máme na mysli? Darujte vstupenky na Formuli 1 a rozhodě zaujmete každého milovníka rychlých monopostů. Pokud u tohoto dárku něco potěší, tak rozhodně fakt, že se mnoho závodů jede v rámci Evropy, a to i poměrně blízko. Případný obdarovaný tak bude mít jistotu, že nebude muset na daný závod cestovat přes půl světa.

Co takhle zájezd?

Ano, jedná se sice o dárek, který už je o něco dražší, ale stále můžeme mluvit o možnosti celkem originálního dárku. Cestovat se dá doslova po celém světě a je na každém, jakou konkrétní cílovou destinaci zvolí. Hitem mohou být třeba eurovíkendy, stejně jako klasická dovolená u moře. Nezklamou ani poznávací zájezdy, kde není problém vidět zajímavá místa. Jisti si můžete být i tím, že k dispozici je cestovní pojištění, díky čemuž bude konkrétní osoba ochráněna v rámci mnoha situací, které se mohou týkat nejenom nutnosti zdravotní péče, ale mohou se týkat například také ztracených, odcizených, ale i jenom zpožděných zavazadel.

Adrenalin nezklame

Poslední tip na zajímavý a samozřejmě také ne úplně tradiční dárek se týká možnosti toho, že darujete zážitek spojený s adrenalinem. I toto je cesta, která je v posledních letech velmi využívaná. A co můžeme do této varianty přímo zařadit? Pokud budeme konkrétní, tak je to například let vrtulníkem nebo letadlem. Může se ale jednat také o skok padákem, nebo se může jednat o bungee jumping. Pokud raději chcete zůstat na zemi, tak se jako jeden z našich celkem dobrých tipů může jevit i projížďka v některém ze skutečně nejrychlejších aut na naší planetě. Výběr možností je v tomto směru skutečně velmi široký.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce denikPlus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vítězka StarDance Veronika Lálová má kuráž! Sama zamířila na světově známý karneval do Ria

Ukryjte důmyslně kočičí toaletu. Máme pro vás super...

Milovníci chilli papriček, je nejvyšší čas začít sázet

Vytvořte si doma kousek moře. Máme pro vás tipy na úžasné...

Zrecyklujte polámané voskovky a udělejte dětem duhové...

Naučte se patinovat nábytek. Získáte stylové a originální...

Vdechněte starým šuplíkům nový život. Máme pro vás pár...