Fototapety do kuchyně: S důrazem nejen na potraviny

13. prosince 2017 | 13:15
Krásný interiér kuchyně je velmi inspirativní. Pokud se člověk v této místnosti cítí jako doma, zpravidla se to projeví i v tom, že z kuchyně putují na stůl voňavé dobroty, jichž si užije celá rodina.
Další 2 fotografie v galerii
Krásný interiér kuchyně můžete mít doma i vy / myloview.cz

Základem každé kuchyně je pochopitelně hezká většinou decentní výmalba. Důležitou roli hraje ale i kuchyňské linka a další doplňky. Často ovšem v kuchyni chybí potřebné oživení. O to se mohou postarat moderní fototapety do kuchyně, které zobrazují zdánlivě všední motivy, jež ale v detailu vypadají naprosto skvostně. Podívejme se tedy podrobněji, jaké fototapety mohou kuchyni neskutečně slušet. O tom, že je jich vcelku hodně, se společně přesvědčíme.

Šťavnaté ovoce 

Čerstvé ovoce je něčím, co člověka inspiruje již velmi dlouhou dobu. Milujeme chuť mnohých plodů, které dokážou neskutečně osvěžit a obsahují vysoké procento vitamínů a jiných prospěšných látek. Pohled na ně je také hodně osvěžující. Vždyť detailní borůvek či malin je naprosto fascinující. Na první pohled velmi jednoduché plody jsou složeny z velmi malých částeček, které v celku dávají klasický obrázek, jenž se nám naskytne v lese. Kombinace těchto plodů vypadá také náramně. Odstíny se střídají a vytvářejí velmi neobvyklé a zajímavé variace. 3D fototapety do kuchyně umí zobrazit velmi zajímavě třeba i některé jiné ovoce typu žlutých ananasů, modrofialových švestek anebo krásného oválného manga. Fantazii se meze nekladou a kombinace jednotlivých plodů vypadají kouzelně.

S vůní kávy

Mnozí z nás mají každodenní vstávání a chvilky odpočinku spjaté s kávou. Tu si čas od času dopřeje každý, a to v různých podobách. Rozhodně to nemusí být 100% arabica. Hodně oblíbenými variacemi jsou třeba také caffee latte, americano, cappuccino anebo jiné druhy kávy. Když se navíc snoubí vůně se vzhledem, není co řešit. Pohled na kávová zrna ve svém praženém stavu je fascinující v jakékoli denní době. V kombinaci třeba s mlýnkem anebo lžícemi či šálky je celý komplet hodně zajímavý. Pokud se v detailu podíváte na caffe machiato anebo latte, zjistíte, že barevné odstíny dokážou vytvořit úchvatné detaily. Hodně oblíbený je pohled na kávovar. Jeho design upoutá pozornost fakticky ihned. Především nejrůznější starší provedení jsou moc hezká a rozhodně mají z hlediska designu co nabídnout.    

Fusion kuchyně s abstrakcemi

A co takové fototapety do kuchyně zobrazující abstrakce? V kuchyni mohou vypadat naprosto kouzelně. Jestliže milujete experimenty, pak se rozhodně žádných abstraktních motivů nemusíte bát. Originalita je u takovýchto zajímavých tvarů zaručena. Hodně oblíbené jsou mandaly vyznačující se především oblými tvary, které symbolizují jak kruhy, tak třeba i některé jiné obrazce uzavřeného charakteru. Že byste raději něco ve stylu kubistického mága Picassa? Proč ne? Geometrické rovné linie vypadají naprosto bezchybně a pohled na ně nemusí působit zrovna úplně striktně. Naopak! Jednat se přitom může jak třeba o trojúhelníky, tak čtverce anebo jakékoli jiné obrazce, pod nimiž se můžete představit v podstatě cokoli, co vás jen napadne. Pokud byste raději něco trochu konkrétnějšího, volte fusion pokrmy. Jejich neotřelý vzhled do kuchyně patří.

Fototapeta s rostlinami

Naším tipem jsou nadčasové samolepící fototapety do kuchyně vyobrazující rostliny. Dokážou bez problémů vyplnit celý prostor v kuchyni nad pracovní deskou. Oživí jej takovým způsobem, že se budete do kuchyně mile rádi vracet. Sytá zelená barva v kontrastu se světle šedým pozadím vypadají moc hezky. Hodí se fakticky k jakékoli kuchyňské lince bez rozdílu barevného odstínu.  

Kuchyňské fototapety vydrží i působení vody

Možná si pamatujete na různé tapety na stěnách, které se časem začaly odlupovat a nevypadaly vůbec hezky. Dnes je situace poněkud odlišná, protože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Důkazem budiž třeba právě fototapety do kuchyně. Jsou rezistentní vůči vodě a vlhkosti. Bez větších problémů je lze omývat klidně i právě vodou. Výbornou volbou jsou i tapety určené mezi skříňky. Mohou být klidně i na skle, což zajistí jejich maximální výdrž.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce denikPlus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Heidi Janků se na dovolené v Beskydech: Nenalíčená a v gumákách

Je čas švestek. Víte, kdy je správný čas na jejich...

Vyrobte si své vlastní hnojivo. Poradíme vám, jak na to

Změňte si barvu hortenzie na přání, třeba pomocí alobalu a...

Padají vám větve pod tíhou plodů k zemi? Poradíme, co...

Chystáte se na kolo se svým psem? Máme pro vás pár dobrých...

Váš gril bude zářit čistotou. Máme pro vás tip, jak ho...