Účinná léčba vypadávání vlasů? Najdete ji na Brandeis Clinic

24. ledna 2018 | 17:47
Účinná léčba vypadávání vlasů? Ano, jde to! Navíc zcela bezpečnými metodami, jejichž účinek byl potvrzen klinickými studiemi. Léčba probíhá v prostorách nejlépe vybavené kliniky korektivní a laserové dermatologie v České republice.
Krásné vlasy jsou korunou krásy / Shutterstock

Za skvělými výsledky sem jezdí klienti nejen z Prahy a okolních regionů, ale také klienti z Německa, Rakouska, Velké Británie a Švýcarska.

Základem je kvalitní vstupní vyšetření

Vypadávání vlasů může mít mnoho příčin, které nelze zjistit „okem“, proto na Brandeis Clinic dermatolog zjišťuje příčinu a druh ztráty vlasů, či vypadávaní vlasů. Brandeis clinic má vlasovou poradnu, kde lékařka s pacientem udělá:

  • podrobnou anamnézu
  • trichologické vyšetření vlasů
  • dle potřeby může lékař navrhnout další šetření: krevní odběry, biopsie, nebo doporučení na jiná specializovaná pracoviště u autoimunitních stavu.

Teprve na základě výsledků výše uvedených testů, pracovník Brandeis Clinic navrhuje vhodnou léčbu vedoucí k zastavení vypadávání a nastartování růstu nových vlasů. Na výběr má přitom tyto možnosti:

  • sérum proti vypadávání vlasů Renokin
  • šampon proti vypadávání vlasů a kondicionér pro revitalizaci vlasů Renokin
  • doplňky stravy Beautiful Hair z dílny Brandeis Clinic
  • vlasovou injekční mezoterapii metodami Dermaheal HL a Dermaheal Crum HL
  • aplikaci vlastní krevní plazmy

Podrobný popis jednotlivých ošetření najdete na této stránce.

Výsledný efekt ovlivňují i schopnosti ošetřujícího pracovníka

Léčbu vypadávání vlasů na Brandeis Clinic vždy provádí kompetentní pracovník s bohatými zkušenostmi. Zároveň, pracovníci Brandeis Clinic mají k dispozici nejmodernější technologie s účinky prokázanými klinickými studiemi. Brandeis Clinic platí po celou dobu od svého založení (říjen 2013) za nejlépe vybavenou kliniku korektivní a laserové dermatologie v České republice, která zároveň získává pravidelně nejlepší možná hodnocení od kontrolních orgánů.

Stop vypadávání vlasů již za 1 měsíc

Na Brandeis Clinic máte jistotu, že získáte opravdu vhodné řešení vypadávání  vlasů a podpory růstu vlasů nových. V závislosti na zvoleném typu léčby, výsledky lze pozorovat za 1 měsíc (injekční mezoterapie, krevní plazma) - 6 měsíců (doplňky stravy Beautiful Hair).

Domluvte si ještě dnes nezávaznou konzultaci s dermatologem Brandeis Clinic a zjistěte, jestli je léčby vypadávání vlasů ve Vašem případě možná. Pokud ano, rádi Vám pomůžeme získat nové vlasy a zvýšit kvalitu vlasů stávajících. Pro sjednání konzultace využijte kontaktní formulář uvedený na této stránce.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce denikPlus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Na letištích i v letadlech na vás číhají miliony bakterií. Víte, která místa jsou nejvíce nebezpečná?

Na letištích i v letadlech na vás číhají miliony bakterií....

Poznejte nejkrásnější město USA: San Francisco vás...

Cestujete sólo? Pak pro vás máme pár skvělých tipů, jak...

Do Velké Británie po brexitu: Jak moc se cestování ztíží a...

Itálie není jen pizza, těstoviny a zmrzlina. Jaké další...

Za zdravím, turistikou a nejlepším vzduchem ve střední...