Poznejte stomatologickou péči, za kterou do Prahy jezdí pacienti témě z celé Evropy

15. května 2018 | 10:07
Výsledky práce lékařů Brandeis Clinic najdete na filmových plátnech i přehlídkových molech. Zkušený personál kliniky je schopen pomoci k dokonalému úsměvu prakticky všem pacientům. Špičková kvalita za dostupné ceny přivádí do ordinací Brandeis Clinic pacienty ze všech koutů České republiky, Rakouska, Švýcarska, Německa, Francie, Itálie, Velké Británie a dalších evropských zemí.
Další 3 fotografie v galerii
Zářivý úsměv z Brandeis Clinic je nezapomenutelný / Shutterstock

Brandeis Clinic je od svého založení v roce 2013 nejlépe vybavenou klinikou estetické stomatologie v České republice. Pacienti kliniky za své peníze získávají nejlepší dostupnou péči, pro kterou pracovníci Brandeis Clinic používají nejmodernější technologie a materiály.

TIP: Vyzkoušejte doplňky stravy Brandeis Clinic.

Špičková stomatologická péče za „české“ ceny

Díky komplexní nabídce zákroků estetické stomatologie, pracovníci Brandeis Clinic jsou schopni pomoci k dokonalému úsměvu prakticky všem svým pacientům. Cena „hollywoodského“ úsměvu se velmi často pohybuje v řádu desítek tisíc korun a mohou si jej tedy dovolit i lidé s průměrnými příjmy.

Ať už Vás trápí tvar, velikost či barva zubů, případně zubní kazy, nevzhledné amalgámové plomby nebo paradentóza, obraťte se s důvěrou na pracovníky Brandeis Clinic, pomohou Vám.

Pracovníci Brandeis Clinic používají při své práci pouze certifikované metody a materiály, jejichž výsledky prokázaly vědecké studie. Na některé používané materiály lze dokonce získat doživotní záruku! Prakticky všechny používané materiály pak mají lepší funkční vlastnosti než vlastní zubní sklovina.

Neváhejte tedy a domluvte si ještě dnes nezávaznou konzultaci s pracovníkem Brandeis Clinic. Ukázky výsledků práce stomatologů Brandeis Clinic naleznete ve fotogalerii. Více ukázek práce stomatologů Brandeis Clinic najdete zde

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce denikPlus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jeviště Divadla Hybernia ovládl hvězdně obsazený muzikál Galileo

Chcete letos sklízet levanduli? Právě nastal čas na její...

Potřebujete snadno připevnit poličku? Zkuste ji jednoduše...

Chcete mít doma krásně kvetoucí orchideje? Za trochu péče...

Pořizujete si novou pánev? Myslete na to, na jakém sporáku ji...

Trávník potřebuje péči ještě před začátkem jara....

Známí a právem obávaní škůdci: Jak rozeznat šatní a...