Poznejte stomatologickou péči, za kterou do Prahy jezdí pacienti témě z celé Evropy

15. května 2018 | 10:07
Výsledky práce lékařů Brandeis Clinic najdete na filmových plátnech i přehlídkových molech. Zkušený personál kliniky je schopen pomoci k dokonalému úsměvu prakticky všem pacientům. Špičková kvalita za dostupné ceny přivádí do ordinací Brandeis Clinic pacienty ze všech koutů České republiky, Rakouska, Švýcarska, Německa, Francie, Itálie, Velké Británie a dalších evropských zemí.
Další 3 fotografie v galerii
Zářivý úsměv z Brandeis Clinic je nezapomenutelný / Shutterstock

Brandeis Clinic je od svého založení v roce 2013 nejlépe vybavenou klinikou estetické stomatologie v České republice. Pacienti kliniky za své peníze získávají nejlepší dostupnou péči, pro kterou pracovníci Brandeis Clinic používají nejmodernější technologie a materiály.

TIP: Vyzkoušejte doplňky stravy Brandeis Clinic.

Špičková stomatologická péče za „české“ ceny

Díky komplexní nabídce zákroků estetické stomatologie, pracovníci Brandeis Clinic jsou schopni pomoci k dokonalému úsměvu prakticky všem svým pacientům. Cena „hollywoodského“ úsměvu se velmi často pohybuje v řádu desítek tisíc korun a mohou si jej tedy dovolit i lidé s průměrnými příjmy.

Ať už Vás trápí tvar, velikost či barva zubů, případně zubní kazy, nevzhledné amalgámové plomby nebo paradentóza, obraťte se s důvěrou na pracovníky Brandeis Clinic, pomohou Vám.

Pracovníci Brandeis Clinic používají při své práci pouze certifikované metody a materiály, jejichž výsledky prokázaly vědecké studie. Na některé používané materiály lze dokonce získat doživotní záruku! Prakticky všechny používané materiály pak mají lepší funkční vlastnosti než vlastní zubní sklovina.

Neváhejte tedy a domluvte si ještě dnes nezávaznou konzultaci s pracovníkem Brandeis Clinic. Ukázky výsledků práce stomatologů Brandeis Clinic naleznete ve fotogalerii. Více ukázek práce stomatologů Brandeis Clinic najdete zde

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce denikPlus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

V Texasu byl ukraden z akvária vzácný žralok. Nyní už je zpět a uzdravuje se

Je čas švestek. Víte, kdy je správný čas na jejich...

Vyrobte si své vlastní hnojivo. Poradíme vám, jak na to

Změňte si barvu hortenzie na přání, třeba pomocí alobalu a...

Padají vám větve pod tíhou plodů k zemi? Poradíme, co...

Chystáte se na kolo se svým psem? Máme pro vás pár dobrých...

Váš gril bude zářit čistotou. Máme pro vás tip, jak ho...