Rozjet vlastní firmu je stále jednodušší

01. června 2018 | 15:59
Podnikání je pro mnohé nejenom cestou, díky které se postaví na vlastní nohy, ale jedná se také o cestu, díky které mohou vydělávat více, než doposud. Oproti minulým časům je nyní rozjetí firmy mnohonásobně jednodušší. Podívejme se na důvody.
Rozjet vlastní firmu je velmi jednoduché / Shutterstock

Firmu je možné i koupit

Není vždy nutné absolvovat klasický proces založení. Kdo v něm takzvaně neumí chodit, pro toho to může být problém. Takovému člověku se více vyplatí obrátit se na specializovanou společnost, nebo si firmu koupit. Jde o takzvané ready made sro. S ním se nikdy nepodnikalo a nemá tak jakékoliv závazky, ani dluhy. Pokud jde o nabídku, je celkem široká a tak je možné vybírat podle následujících kritérií:

  • Stáří firmy
  • Plátce nebo neplátce DPH
  • Výše základního kapitálu

K získání klientů stačí telefon

Mnoho lidí stále hledá nové marketingové kanály, díky kterým by získali nové klienty. Přitom se zapomíná na jednu ze standardních a stále osvědčených cest. O jakou se jedná? O telefonický hovor. Využijte telemarketing, navolejte několik firem a uvidíte, že dříve nebo později prvotní zakázku získáte. Stačí jenom vědět, co dané firmě umíte nabídnout, a zákazník je váš. Podobně lze dnes prodávat i služby nebo produkty, pokud je vaším cílem soustředit se přímo na koncového zákazníka – to jenom ukazuje, že standardní internetový prodej nemusí být vždy jedinou možností.

Podnikat lze i z domova

Pokud nutně nic nevyrábíte, nebo ve větším množství neskladujete, tak můžete jednoduše podnikat i z pohodlí domova. O telefonu už jsme mluvili, a tak další nezbytnou věcí je počítač. A dále tiskárna. Tu využijete hlavně na tisk různých objednávek, faktur a jiných účetních dokumentů. S tím souvisí i náplně do tiskáren, které jsou v podstatě tím posledním, co lze mít při podnikání z domova při ruce. Rázem ušetříte za kancelář, čímž je start firmy z ekonomického hlediska mnohem výhodnější.

 

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce denikPlus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Ewa Farna překvapila svou postavou po porodu. Takhle zpěvačka vypadá po šestinedělí

Vytvořte krásným a užitečným motýlům voňavou louku plnou...

Měkká nebo tvrdá? Podle čeho vybírat matraci a jak poznat...

Bezpečí vašeho pejska zaručuje také správný náhubek. Při...

Chystáte se na letní opékačku buřtů? Myslete na tato...

Zužitkujte úrodu rybízu na maximum a využijte jeho léčivé...

Ptáci potřebují péči nejen v zimě, ale i v horkých...