Uvažujete o bydlení v Praze? Máme pro vás 3 tipy na developerské projekty

13. června 2019 | 09:45
Praha dnes láká k bydlení stále větší množství lidí. Důvodů by se dalo najít hned několik, přičemž tím nejpádnějším je určitě velké množství pracovních příležitostí. Sehnat práci v hlavním městě a všeobecně středních Čechách není nijak výrazně náročné. Optimální bydlení se nachází především v méně frekventovaných oblastech s vynikající dopravní dostupností do centra Prahy.
Doporučíme vám hned 3 unikátní developerské projekty / Archiv

Pokud o životě v okolí Prahy uvažujete, jste na správném místě. Doporučíme vám hned 3 unikátní developerské projekty.

Residence Bubeneč

Bydlení kousek od známého pražského parku Stromovka. Přesně takto lze charakterizovat projekt Residence Bubeneč. Příroda bude všude kolem vás. Už před průčelím objektu se nachází krásná zahrada. Součástí budovy je dokonce hned několik bytových jednotek disponujících zimní zahradou, případně prostornou terasou. Samozřejmostí je u všech bytů nejmodernější inteligentní vybavení. Dostatek světla zajistí velkoplošná okna. A občanské vybavení? Restaurace, kulturní centra, vzdělávací instituce se nachází v pěším dosahu od objektu. 

Bydlení s výhledem na vodu v rámci Marina Boulevard

K zajímavým tipům na developerské projekty v Praze patří také Marina Boulevard. Toto bydlení v Praze 8 Libni je specifické především přítomností vodní hladiny. Komplex domů je situován konkrétně mezi Karlín a Libeň. Každý z oněch bytových domů má přímý přístup k molu a přístavu. Samozřejmostí je také komplexní vybavení. Za zmínku stojí francouzská okna, luxusní materiály v místnostech, které se přizpůsobí každému majiteli. Volit lze od bytů 1+kk až po prostorné penthousy.

Projekt Bullovka

V Praze 8 Libni se nachází také rezidenční bydlení s názvem Bullovka. Komplex je situován mezi dvěma parky, a to Thomayerovými sady a Pod Korábem. Vyznačuje se optimální dopravní dostupností díky MHD i nedalekému městskému okruhu. Každá z 24 bytových jednotek je nadstandardně vybavená. Dřevěné podlahy, velkoplošná okna a další vybavení činí z tohoto bydlení naprostý luxus. Přesvědčit se sami můžete na www.Homeland.cz
 

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce denikPlus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte nejhezčí zakavkazské město

Poznejte nejhezčí zakavkazské město

Nahlédněte do tajemného podzemního města. Nacisté zde měli...

Nejkrásnější místa Černé Hory, kde zažijte fascinující...

Ráj pro cyklisty i milovníky vodních sportů. Pobřeží...

Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí po celé léto jízdu...

Objevte nejkrásnější pláže Istrie. Dokonalé ráje ukryté...