Víte, že firmu lze získat i velmi jednoduše?

26. dubna 2017 | 17:34
Také jste kolikrát četli nebo slyšeli o tom, že cesta k vlastní firmě není nic jednoduchého? A to například s ohledem na náročnou administrativu, nebo dlouhou čekací dobu? Pokud se právě z tohoto důvodu obáváte si firmu založit, nemusíte mít strach. Existují i cesty, které jsou mnohem jednodušší. A na ty se společně podíváme. Pojďme na to.
Založení firmy nebylo nikdy jednodušší / Shutterstock

Nechte si firmu založit profesionálem

Nejprve začneme situací, která je spojená s tím, že si budete chtít firmu založit od samotného začátku. Budete tedy chtít firmu zcela novou, bez jakékoliv historie. Tento standardní a pro laika náročný postup můžete nechat na profesionálech. Komplexní zakládání sro je jejich obživou a tak samozřejmě přesně vědí, co a jak udělat. Výsledkem toho všeho bude, že firmu budete mít rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Jediné, co je nutné si ujasnit a jaké informace firmě předat, jsou takové, které se týkají hlavně:

  • Názvu firmy.
  • Jednatelů a společníků.
  • Firemních podílů.

Daný postup se může nazývat také jako zakládání firem na klíč. Objednáte si její založení, potom čekáte na celkové vyřízení a následně už obdržíte veškeré potřebné dokumenty, které se právě vaší firmy týkají. A můžete začít podnikat.

Firmu si můžete také koupit

Podívejme se také na druhou možnou cestu. Ta se hodí hlavně těm, kteří hledají skutečně velkou rychlost. Cílem prodeje společnosti je nabídnout podnikatelům již hotovou firmu. Jelikož je založena, může se s ní v podstatě ihned začít podnikat. Jediné, co je nutné, jsou přepisy na obchodním rejstříku. A to tak, aby ve firmě figurovala ta správná jména. I když se jedná o již existující firmy, není třeba mít v souvislosti s nimi jakékoliv obavy. A to proto, že jde o takzvané ready made společnosti. Co tento název konkrétně říká? Jde o firmy, které byly založeny jenom za účelem dalšího prodeje. Nikdy se s nimi nepodnikalo a tak se není nutné obávat ani žádných dluhů, ani například jakýchkoliv závazků. V tomto můžete mít stoprocentní jistotu.

Sídlo vyřídíte třeba i z domova

Co je nedílnou součástí každé firmy, to je také její sídlo. I zde může mít mnoho podnikatelů obavy. I zde ale můžeme říci, že dané obavy mohou být zcela zbytečné. Z jakého důvodu? Jelikož už dávno není nutné pronajímat, nebo dokonce kupovat kancelář. Existuje ještě třetí možná cesta. Pokud chcete výhodné sídlo společnosti, vsaďte na to virtuální. Dnes je skutečně velkým hitem, a to především pro nízké ceny. Co také potěší, to je i výběr zajímavých adres, díky kterým může vaše firma stoupnout v očích zákazníků, stejně jako obchodních partnerů. U zakládání tohoto sídla navíc stačí jenom několik jednoduchých kroků, které zvládnete i z pohodlí domova. Mnoho firem, které dokážou společnost založit nebo prodat, dokonce disponují i výhodnými nabídkami sídel. A tak si lze to pravé vybrat už ve chvíli, kdy si vybíráte svou novou firmu.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce denikPlus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Chyby, kvůli kterým jsou ručníky po vyprání tvrdé, na omak...

Výsadba česneku. Pozor na nejčastější chyby, kterých se...

Vyrobte kočkám jednoduché domácí pochoutky. Budou se...

Vypěstujte si doma citronovou trávu. Výborně chutná a...

Neobvyklé využití posekané trávy

Jak opravit píchlou duši, i když u sebe zrovna nemáte...