Co patří mezi oblíbené dárky pro ženy?

25. srpna 2017 | 08:56
Obdarovat ženu nemusí být zase až tak nic složitého, pokud budete vědět, s čím nešlápnete vedle. Mnoho mužů si s vhodným dárkem láme hlavu, a tak přinášíme přehled osvědčených možností, se kterými zaručeně vedle nešlápnete.
Mnoho mužů si s vhodným dárkem pro milovanou ženu láme hlavu / Shutterstock

Kosmetika dominuje

I když můžeme kosmetiku zařadit do segmentu klasických dárků, rozhodně jde o osvědčenou možnost, se kterou ženu potěšíte. Tedy pokud nebudete vybírat v segmentu léčebných produktů, které mohou upozornit na to, že s její krásou není něco v pořádku. I když mohou reklamy hlásat: zastavte padání vlasů, přípravky na eliminaci daného problému kupte raději sobě. Ženám je vhodné pořídit něco univerzálního, s kvalitním složením.

Mezi osvědčené možnosti patří:

  • Šampony a kondicionéry
  • Denní nebo noční krémy
  • Luxusní kosmetika s přídavkem zlata či kaviáru

Doplněk do bytu? Proč ne

Kdo se nebojí, může zvolit dárek, který souvisí s tím, že si lze pomocí něho vylepšit bydlení. Půjde tedy o zajímavý doplněk do bytu, jehož cílem nebude ani tak praktičnost, ale naopak snaha o originální design. Pokud takové originální dárky pro ženy vybíráte, tak ani zde vás zaručeně neochudíme o několik našich tipů, se kterými nelze šlápnout vedle. Trendem jsou třeba fotorámečky netradičních tvarů, originální sklenice na víno s motivem, stejně jako mluvíme i o různých bytových dekoracích. Když chcete obdarovat ženu, která ráda vylepšuje své bydlení, je to jasnou volbou, která zaručeně nezklame.

Dopřejte ženě odpočinek

V segmentu dárků jsou hitem i různé zážitky. Určitě by to neměly být ty adrenalinové, jelikož ty mnoho žen nevyhledává. Když už zážitek, tak by měl být spojený spíše s dokonalou relaxací. Ženy často musí zvládat svou práci, musí zvládat i domácnost a mnoho dalšího, a tak si odpočinek zaručeně zaslouží. Hitem tak může být kombinace různých odpočinkových procedur, nebo třeba i kompletní wellness pobyt. Co konkrétně zvolíte a kam ženu pošlete, to už je jenom na vás. Během pobytu tak může vyzkoušet různorodé zajímavé kosmetické procedury, může si užívat ve vířivce a sauně, nebo může jít na různé druhy zajímavých masáží.

Se šperkem vedle nešlápnete

Těžko hledat ženu, která by neměla ráda šperky. Proto se naše poslední tipy týkají právě jich. Osvědčenou volbou je vsadit na známou značku, která může nabídnout jak jistotu kvality, tak nabídne i jistotu dokonalého provedení. Doporučíme šperky Oliver Weber, které dnes patří k tomu zaručeně nejlepšímu. A jaký konkrétní by se mohl hodit nejvíce? Určitě neuděláte chybu, když koupíte náušnice, nebo když koupíte řetízek, popřípadě i náramek. A jaký drahý kov je dnes hitem? Kdo nechce sáhnout hluboko do kapsy, toho nezklame ani stříbro, ani chirurgická ocel. Kdo chce do dárku investovat, ten nechť zvolí zlato, a to v ideálním případě pochopitelně zlato bílé.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce denikPlus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Extrémně rychlá pozemní doprava Hyperloop míří do čínské provincie Kuej-čou

Konec vysévání? Omyl! Je nejvyšší čas zasadit třeba...

Dejte půdě pořádnou dávku živin. Zasejte zelené hnojení

Nechejte rozkvést své staré boty a zasaďte do nich třeba...

Vyčarujte si v bytě novou stěnu pomoci ubrousků nebo...

Triky, na co všechno se vám hodí ústní voda. Od teď už...

Dělají vám vrásky na čele starosti, kam s mazlíčky v době...