Jak zabezpečit dům před zloději co možná nejefektivněji

07. února 2019 | 12:51
Nenechavci nikdy nespí, zvláště pokud se chystáte zanedlouho na nějakou dobu odjet, mohou spřádat své plány. O ničem nebudete vědět, dokáží být totiž hodně nenápadní. Co však ovlivnit můžete, je úroveň zabezpečení vaší nemovitosti, které jim podstatně ztíží celou akci. A možná dokonce překazí všechny plány, protože dnešní elektronika je opravdu sofistikovaná a umí nadělat velké problémy třeba i zkušeným zlodějům.
V dnešní době vykradených domů přibývá / Shutterstock

Nedávejte jim ani jediný metr prostoru, natočte je při činu

V dnešní době nebezpečí narůstá, vykradených domů přibývá, podobné věci se dějí dokonce i v případě, že jsou majitelé doma. Jak zabezpečit dům, ptáte se? Existuje řada různých cest, je však jasné, že by ochranný systém neměl být na první pohled viditelný, protože ostřílený lupič by jej mohl úspěšně vyřadit z provozu ještě před uskutečněním svého zlého plánu. Pokud zabezpečení pořídí videozáznam, usnadní vyšetřovatelům spoustu práce. Důležité je bezpečnostní složky upozornit na nebezpečí, o což se může postarat PCO (tedy Pult centrální ochrany), fungující nonstop, bez ohledu na hodinu, den nebo roční období. Profesionálové si už poradí, nemusíte mít tedy žádný strach!

Rozhodně nesmí vycítit šanci, jinak přijdou na návštěvu

Podcenit zabezpečení domu se určitě nevyplácí. Navíc v době, když máte tolik možností, které se dají efektivně poskládat dohromady jako puzzle – a během chvilky můžete ze svého obydlí udělat skutečně nedobytný hrad. Kamery připojené na internet, jež hned v případě ohrožení upozorní nejen majitele, ale i policii. Můžete být třeba na druhém konci planety, ale pokud budete v dosahu internetového připojení, okamžitě se dozvíte, co se vlastně děje. Inteligentní kamerový systém automaticky nahraje videozáznam, který uloží na paměťovou kartu. I kdyby to byla třeba jen obyčejná toulavá kočka…

Široký sortiment zabezpečení domu naleznete v eshopu cel-tec.cz.

— komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Redakce denikPlus.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.

Komerční sdělení je inzertní formát, který umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na větší ploše, než nabízí klasická bannerová reklama.

Články jsou viditelně odděleny. Nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zásadami, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst a zároveň jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá ani klamavá.

Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vědci navrhli revoluční zařízení, které dokáže vyrábět elektřinu z teploty zemského povrchu

Bytový architekt a jeho výhody: Nechte se inspirovat

Povinné čipování psů – přehledně vše, co potřebujete...

Skvělé využití vody z rýže. Odteď už ji nikdy nebudete...

Květiny jako dekorace: Sušená aranžmá vám vydrží roky

Když blechy útočí! Co jste o nich nevěděli a jak se jim...

Zdravé mlsání na zimu? Víme, jak naložit s dary podzimního...